CrissCross-Polskie ubrania dla dzieci

Przeniesienie stylu mody ulicznej na ubrania dziecięce – takiego działania podjęła się nasza marka CrissCross.

Jako producent odzieży dla dzieci postawiliśmy na produkty, w których dominować mają luźne kroje, pojawiają się ubrania oversize świetnie pasujące dla dzieci, które szybko rosną i przeskakują w kolejne rozmiary.

Wszystkie produkty przygotowywane są w Polsce i realizowane z dzianin polskich producentów. Dzięki temu oferowana odzież dla dzieci charakteryzuje się doskonałą jakością, są to ubrania miłe w dotyku i dobre pod kątem trwałości.

Koszulki przygotowywane są w 100% z bawełny, a w spodniach, szortach, bluzach i sukienkach pojawia się mały dodatek poliestru lub lycry, dzięki czemu rośnie wytrzymałość takich produktów.

Wszystkie wykorzystywane przez markę dzianiny posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100 potwierdzający jakość i bezpieczeństwo dla skóry dziecka.

Produkowane przez CrissCross ubrania dla dzieci powstają w doskonałej szwalni w Warszawie, gdzie dba się o ich wyjątkową jakość. Każde ubranie opuszczające szwalnię podlega kontroli jakości, dlatego jesteśmy w stanie wykluczyć wszystkie ewentualne wady.

Dostępne w ofercie ubrania są proste, swobodne, nie będą swoim kształtem krępować ruchu. W sprzedaży ubrania w zróżnicowanej kolorystyce, dzięki czemu każdy z kupujących będzie miał okazję wybrać dla dziecka atrakcyjne propozycje.

Poznajcie bliżej CrissCross!

Działamy szybko i sprawnie!

CRISSCROSS = WYSOKA JAKOŚĆ

Chcemy spełniać potrzeby dzieci i ich rodziców

zapewniając komfort i wygodę poprzez ubrania, które tworzymy.

Wysoka jakość szycia, świetnej jakości materiały i ich funkcjonalność,

sprawią, że marka CRISSCROSS wywoływać będzie pozytywne emocje.